Žieminės padangos

Žieminių padangų svarba ir savybės

Žieminės padangos yra būtinos, norint užtikrinti saugų ir patogų vairavimą esant šlapiai ir slidžiai kelio dangai. Šios padangos yra sukurtos taip, kad užtikrintų geresnį sukibimą ir sumažinantų slydimo riziką.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis žiemines padangas?

Renkantis žiemines padangas, svarbu atkreipti dėmesį į jų sukibimą su snieguota ir šlapia kelio danga, atsparumą slidžiam kelio paviršiui. Be to, reikia atsižvelgti į savo vairavimo stilių ir kelionės sąlygas bei rinktis padangas, kurios atitiktų visus ES reikalavimus bei būtų pritaikytos kelionėms žiemos metu.

Padangos protektorius: žiemines padangas rekomenduojama rinktis su gilesniu ir siauresniu protektoriumi, kuris užtikrina geresnį sukibimą ant sniego ir ledo. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į protektoriaus rašto tipą, nes tai gali turėti įtakos sukibimui ir vairavimo stabilumui.

Padangų dydis: svarbu pasirinkti tinkamą padangų dydį, kuris atitinka automobilio specifikacijas. Tinkamai parinktas dydis taip pat yra susijęs su geru sukibimu ir vairavimo stabilumu.

Kokybės ženklas: rekomenduojama pasirinkti patikimų ir gerai žinomų padangų gamintojų produktus, kad būtų užtikrinta padangų kokybė ir saugumas.

Padangų kaina: ji yra svarbi, tačiau tai neturėtų būti pagrindinis veiksnys renkantis žiemines padangas. Saugumas turi būti pirmoje vietoje, todėl šioje vietoje taupyti nerekomenduojame. Geriau kartą sumokėti daugiau ir būti ramiam dėl savo ir aplinkinių saugumo, nei pirkti ne kokybiškas ar net panaudotas padangas ir kaskart sukant į posūkį bijoti ar automobilis bus pakankamai stabilus.

Žieminių padangų rūšys

Žieminių padangų pagrindinės rūšys yra dvi: dygliuotos ir nedygliuotos. Dygliuotos padangos turi specialius metalinius dyglius, kurie suteikia geresnį sukibimą su sniegu ir ledu. Jų naudojimas yra ribojamas ir priklausonuo nuo kiekvienos šalies ar regiono teisės aktų. Nedygliuotos padangos yra pritaikytos prie visų oro sąlygų, tačiau gali būti mažiau veiksmingos važiuojant labai slidžia, ledu padengta kelio danga. Galutinis apsisprendimas priklauso nuo pačio vairuotojo bei jo įprastų važiavimo sąlygų.

Žieminių padangų kaina

Kainos gali labai skirtis priklausomai nuo jų kokybės, dydžio ir gamintojo. Dygliuotos padangos paprastai būna brangesnės nei nedygliuotos. Mūsų internetinėje parduotuvėje žieminių padangų kainos intervalas siekia 30-500 Eur. Jei neturite patirties šiais klausimais, siūlome susisiekti su mūsų komanda, kuri pakonsultuos kokybiškai ir aišku nemokamai.

Populiariausios žieminės padangos

Tai gali skirtis priklausomai nuo šalies ir regiono, tačiau yra keli prekės ženklai, kurie dažniausiai minimi kaip populiariausi pasirinkimai. Šie gamintojai yra žinomi dėl itin aukštos kokybės, užtikrinto saugumo ir gero sukibimo slidžiame kelyje.

Padangų gamintojai:

Elektroininėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT rasite tokių garsių gamintojų padangų kaip Barum, BFGoodrich, Bridgestone, Continental, Dunlop, Falken, Firestone, Gislaved, Goodyear, Hankook, Kelly, Kormoran, Kumho, Matador, Michelin, Nankang, Nexen, Pirelli, Sava, Yokohama ir aibę kitų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas