Vėjo deflektoriai

Vėjo deflektoriai – kas tai?

Vėjo deflektoriai yra svarbi automobilio detalė, kuri padeda keisti oro srautą automobilio viduje ir užtikrinti gerą vėdinimą bei saugumą. Jie yra tinkami visiems automobiliams ir sunkiajai technikai, o jų nauda yra begalinė – deflektoriai apsaugo nuo tiesioginio vėjo, užkerta kelią vandeniui, dulkėms, akmenukams ir šalto oro patenimui į saloną. Taip pat apsaugo nuo rasojimo ir sumažina triukšmą važiuojant atidarytais automobilio langais.

 

Vėjo deflektorių kaina

Vėjo deflektorių kaina skiriasi priklausomai nuo jūsų turimos transporto priemonės tipo ir pasirinktos modelio.

Mūsų internetinėje parduotuvėje vėjo deflektorių kaina 30-90 eurų.

 

Populiariausi vėjo deflektoriai

Populiariausi vėjo deflektoriai yra tie, kurie yra specialiai sukurti tam tikros markės ir modelio automobiliui, nes jie geriausiai prisitaiko ir maksimaliai atlieka savo funkciją. Vienas populiriausių prekės ženklų šioje nišoje yra “Team Heko”. Šie gamintojai yra plačiai žinomi dėl savo kokybiškų ir laiko patikrintų vėjo deflektorių.

 

Vėjo deflektorių tipai

Yra du pagrindiniai vėjo deflektorių tipai: priklijuojami ir įstatomi. Pastarieji yra populiariausi. Jų montavimas paprastas - įstatant į angą durų stiklo arkos viršuje.

Priklijuojami vėjo deflektoriai lipnia juosta pritvirtinami prie automobilio durelių išorės. Abu tipai yra įvairių dydžių ir stilių, tačiau prieš įsigyjant svarbu įsitikinti ar norimas defletorius tikrai yra tinkamas pagal jūsų automobilio modelį.

 

Kodėl rekomenduojame naudoti vėjo deflektorius?

Jei dažnai važiuojate atidarytais langais, vėjo deflektoriai gali būti naudingas jūsų automobilio priedas. Jie siūlo daug privalumų, įskaitant triukšmo ir turbulencijos mažinimą, apsaugo nuo lietaus, sniego ar akinamų saulės spindulių. Be to, jie gali padėti pagerinti bendrą jūsų automobilio išvaizdą, padaryti jį stilingesnį ir sportiškesnį.

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas