Vėjo deflektoriai

Vėjo deflektoriai – kas tai?

Vėjo deflektoriai arba dar vadinami "vetrovykai" yra papildomas automobilio priedas ar aksesuaras, kuris užtikrina gerą ventiliaciją automobilio salone ir apsaugo nuo skersvėjo, triukšmo bei lietaus patekimo į vidų. Jie yra tinkami daugumai lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams, o jų nauda yra neginčytina - deflektoriai apsaugo nuo tiesioginio vėjo, užkerta kelią patekti į saloną vandeniui ar sniegui, dulkėms ir purvui. Taip pat apsaugo nuo rasojimo ir drėgmės, sumažina triukšmą važiuojant atidarytais automobilio langais.

Vėjo deflektorių kaina

Vėjo deflektorių kaina skiriasi priklausomai nuo transporto priemonės tipo ir modelio, galima užsakyti visą komplektą 4 automobilio durims arba tik priekiniams. Mūsų internetinėje parduotuvėje vėjo deflektorių kaina svyruoja nuo 30 iki 35 eurų už priekinių langų komplektą, o 4 vienetų komplektas kainuoja apie 45 eurus.

Populiariausi vėjo deflektoriai

Populiariausi vėjo deflektoriai yra tie, kurie yra specialiai sukurti tam tikros markės ir modelio automobiliui, nes jie geriausiai prisitaiko ir maksimaliai atlieka savo funkciją. Vienas populiriausių prekės ženklų šioje kategorijoje yra "Team Heko", kuris, ko gero, turi plačiausią asortimentą gamindamas vėjo deflektorius daugumai automobilių modeliams. Šis gamintojas iš Lenkijos yra plačiai žinomas dėl savo kokybiškos ir laiko patikrintos produkcijos.

Vėjo deflektorių tipai

Yra du pagrindiniai vėjo deflektorių tipai: klijuojami ir įstatomi į lango rėmą specialiais fiksatoriais. Pastarieji pasiteisino labiausiai ir šiuo metu yra populiariausi. Jų montavimas paprastas - įstatant į durų lango tarpinę arkos viršuje ir užfiksuojami laikikliais esančiais komplekte. Klijuojami vėjo deflektoriai dvipuse lipnia juosta pritvirtinami prie automobilio durelių išorės virš lango. Abu tipai yra įvairių dydžių ir stilių, tačiau prieš įsigyjant svarbu įsitikinti ar norimi deflektoriai tikrai yra tinkamas pagal jūsų automobilio modelį, tam rekomenduojame mūsų elektroninės parduotuvės automobilio filtrą aplankius deflektorių kategoriją.

Kodėl rekomenduojama naudoti vėjo deflektorius?

Jei dažnai važiuojate atidarytais langais arba rūkote, vėjo deflektoriai gali būti naudingas jūsų automobilio priedas. Jie turi daug privalumų, įskaitant triukšmo ir skersvėjo mažinimą, apsaugo nuo lietaus, sniego ar akinamų saulės spindulių. Be to, jie gali padėti pagerinti bendrą jūsų automobilio išvaizdą, padaryti jį stilingesnį bei sportiškesnį.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas