Vasarinės padangos

Vasarinių padangų svarba ir savybės

Vasarinių padangų svarba yra milžiniška, kai kalbame apie saugumą važiuojant automobiliu. Esant aukštai oro temperatūrai, šios rūšies padangos yra būtinos, norint užtikrinti gerą sukibimą su sausa kelio danga. Tinkamai parinktos vasarinės padangos gali padėti išvengti daugybės nelaimingų atsitikimų, kai kelio paviršius yra sausas. Svarbu atsiminti, kad padangos nėra vienodos ir jų savybės priklauso nuo gamintojo ir naudojamų medžiagų.

Vasarinių padangų privalumai

Pagrindinis privalumas - geras sukibimas su sausa danga. Taip pat vasarinės padangos išsiskiria tuo jog yra lengvesnės, sutrumpėja stabdymo kelias, turi mažiau gumos, tačiau jos yra kietesnės nei žieminiės padangos. Naudojant šios rūšies padangas šiltuoju sezono metu, vairavimas tampa patogesnis bei malonesnis.

Vasarinių padangų kaina

Vasarinės padangos gali turėti gana platų kainų spektrą, priklausomai nuo jų kokybės, dydžio ir gamintojo. Ekonominės klasės vasarinės padangos gali kainuoti 30-40 eurų už vieną, o aukščiausios kokybės ir didžiausių dydžių, kaina gali siekti net kelis šimtus eurų. Vis dėlto, kokybiškos padangos yra investicija į jūsų saugumą ir patogumą vairuojant, todėl tikrai verta skirti daugiau dėmesio kokybei nei kainai.

Populiariausios vasarinės padangos

Gamintojų populiarumas gali skirtis priklausomai nuo šalies, regiono ar netgi miesto, tačiau jei žiūrint bendrai, yra keletas prekės ženklų, kurie dažniausiai minimi kaip populiariausi pasirinkimai rinkoje. Šie gamintojai yra žinomi dėl aukštos padangų kokybės ir savo didžiulės patirties gamyboje.

Padangų gamintojai

Elektroininėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT rasite tokių garsių gamintojų padangų kaip Barum, BFGoodrich, Bridgestone, Continental, Dunlop, Falken, Firestone, Gislaved, Goodyear, Hankook, Kelly, Kormoran, Kumho, Matador, Michelin, Nankang, Nexen, Pirelli, Sava, Yokohama ir aibę kitų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas