Valytuvai pagal automobilio modelį

Valytuvai pagal automobilio modelį

Renkantis valytuvus, svarbu atkreipti dėmesį ar jie tikrai tinka jūsų automobiliui. Klientų patogumui esame suskirstę valytuvų pasirinkimą pagal automobilių modelius bei jų pagaminimo metus. Užtenka teisingai pasirinkti transporto priemonės duomenis ir elektroninės parduotuvės filtras automatiškai parinks tinkamus valytuvų variantus. Valytuvai pagal automobilio modelį parenkami pagal specifikacijas taip, kaip numato automobilio gamintojas. Jie sukomplektuoti su teisingais fiksatoriais arba adapteriais, tad greitai ir lengvai sumontuojami prie originalių valytuvų kojelių. Svarbiausias parametras - tai teisingi šepetėlių ilgiai, kurie turi sutapti su automobilio gamintojo reikalavimais.

Valytuvų pagal modelį privalumai:

Geras matomumas - automobilio valytuvai pagal modelį parenkami atsižvelgiant į konkretų automobilio modelį. Tai reiškia, kad jie yra idealiai pritaikyti stiklų valymui ir užtikrina geriausią matomumą.

Patikimas ir ilgaamžiškas naudojimas - automobilių valytuvai pagal modelį kategorijoje rasite patikimų gamintojų produkciją. Valytuvai gaminami naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, todėl pasižymi patvarumu bei ilgaamžiškumu.

Greitas ir lengvas keitimas - valytuvai yra lengvai ir greitai pakeičiami. Jie yra sukurti atsižvelgiant į tikslų automobilio modelį, todėl jų montavimas ir demontavimas yra paprastas bei nereikalauja specialių įrankių ar techninių įgūdžių.

Valytuvų pagal modelį kaina

Automobilio valytuvų kaina gali skirtis priklausomai nuo markės ir modelio, tačiau taip pat priklauso ir nuo valytuvų gamintojo. Mūsų internetinėje parduotuvėje kainų intervalas svyruoja nuo 10 iki 40 eurų už komplektą.

Populiariausi valytuvų gamintojai:

Populiariausi valytuvų gamintojai yra Bosch, Valeo, Denso, Champion ir keletas kitų kompanijų. Elektroninėje parduotuvėje rasite platų Bosch ir Valeo produkcijos pasirinkimą už prieinamą kainą.

Geras matomumas - saugi kelionė

Renkantis valytuvus, turėtumėte nepamiršti, kad tai yra vienas svarbiausių saugaus vairavimo elementų ir taupyti šioje vietoje nederėtų. Įsigydami kokybiškus valytuvus, būsite tikri, kad matomumas kelyje bus geras, net ir prasčiausiomis oro sąlygomis!

Užsisakykite tinkamus kokybiškus valytuvus pagal automobilio modelį internetinėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT pigiau!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas