Valytuvai pagal automobilio modelį

Automobilio valytuvai pagal modelį

Renkantis valytuvus, svarbu atkreipti dėmesį ar jie yra pritaikyti jūsų automobiliui. Efektyviausias būdas užsitikrinti – rinktis valytuvus pagal automobilio modelį. Jums užteks įvesti transporto priemonės duomenis ir sistema automatiškai parinks tinkančius variantus. Valytuvai pagal automobilio modelį kuriami specialiai tam, kad puikiai prisitaikytų prie automobilio langų. Jie atitinka gamintojo specifikacijas, todėl yra patikimesni ir efektyvesni nei universalūs valytuvai.

 

Valytuvų pagal modelį privalumai:

  •  Geras matomumas

Automobilio valytuvai pagal modelį yra sukurti atsižvelgiant į konkretų automobilio modelį. Tai reiškia, kad jie yra idealiai pritaikyti valyti stiklus ir suteikti geriausią matomumą.

  •  Patikimas ir ilgaamžiškas naudojimas

Automobilio valytuvai pagal modelį gaminami naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, todėl pasižymi  patvarumu ir ilgaamžiškumu.

  •  Greitas ir lengvas keitimas

Automobilio valytuvai pagal modelį yra lengvai ir greitai pakeičiami. Jie yra sukurti atsižvelgiant į konkretų automobilio modelį, todėl jų montavimas ir demontavimas yra paprastas ir nereikalauja specialių įrankių ar techninių įgūdžių.

 

Valytuvų pagal modelį kaina

Automobilio valytuvų kaina gali skirtis priklausomai nuoautomobilio modelio ir valytuvų gamintojo. Valytuvai pagal automobilio modelį dažniausiai yra kiek brangesni nei standartiniai – universalūs  valytuvai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje kainų intervalas 10 – 40 Eur už komplektą valytuvų.

 

Populiariausi valytuvų gamintojai

Populiariausi gamintojai:

  • "Bosch"
  • "Valeo"
  • "Denso"

 

Geras matomumas – saugi kelionė

Renkantis valytuvus, turėtumėte nepamiršti, kad tai yra vienas svarbiausių saugaus vairavimo elementų ir taupyti šioje vietoje nederėtu. Įsigydami kokybiškus valytuvus, būsite tikri, kad matomumas kelyje bus geras, net ir prasčiausiomis oro sąlygomis!

 Užsisakykite savo automobiliui tinkamus kokybiškus valytuvus internetinėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT pigiau!