Užvalkalai automobiliams

Kas yra užvalkalai automobiliams?

Automobilio užvalkalai - tai specialios apsauginės dangos, kurios yra naudojamos apsaugoti transporto priemonės išorę ar vidų. Užvalkalai gali būti skirtingų tipų, vieni skirti vidaus detalėms uždengti, kada apsaugoti sėdynes ar vairą, kiti išorės, kada apsaugoti kėbulą ar langus. Truputį plačiau apie kiekvieną jų atskirai.

Sėdynių užvalkalai pagal automobilį

Sėdynių užvalkalai pagal automobilio modelį, tai konkrečiam automobilio modeliui tinkamos sėdynių apsauginės dangos, kurios itin gerai prisitaiko prie sėdynių paviršiaus. Jos suteikia maksimalią apsaugą nuo purvo, drėgmės ir žalingų saulės spindulių. Tačiau sėdynių užvalkalai ne tik efektyviai apsaugo originalias automobilio sėdynes nuo nusidevėjimo, bet gali ir atnaujinti seną nusidevėjusį salono. Šie užvalkalai dažniausiai būna pagaminti iš kokybiškų specialiai tam skirtų medžiagų, kurias lengva valyti bei prižiūrėti. Apsilankę šitoje kategorijoje, filtre galite pasirinkti savo automobilio markę bei modelį ir netrukus matysite visus jūsų automobiliui tinkamus sėdynių užvalkalų komplektus.

Universalūs sėdynių užvalkalai

Universalūs sėdynių užvalkalai taip pat yra puikus pasirinkimas norint apsaugoti ar atnaujinti savo automobilio sėdynes. Šie užvalkalai skiriasi nuo modelinių užvalkalų tuo, jog yra pritaikyti daugumai automobilių modelių. Būtinai reikia atkreipti dėmesį, kad ne visiems automobiliams tokie užvalkalai tinka, pavyzdys būtų minivenai, kurie antroje eilėje turi 3 atskiras sėdynes. Universalūs sėdynių užvalkalai dažniausiai yra pigesni, bet ir jų pritaikymas yra sudėtingesnis nei modelinių užvalkalų.

Automobilio uždangalai išorei

Automobilių uždangalai - tai specialios apsauginės dangos, kurios uždengia automobilio išorę, siekiant jį apsaugoti nuo įvairių kenksmingų išorės veiksnių, tokių kaip drėgmė, dulkės, purvas ir saulės spinduliai. Taip pat kartais būna naudojama kaip apsauga nuo ilgapirščių. Automobilio uždangalas, dar kartais vadinamas "mobilus garažas", tai efektyvi priemonė apsaugoti savo mylimo automobilo kėbulą nuo subraižymų ir lako nublukimo.

Automobilio vairo užvalkalai

Vairo užvalkalai automobiliams yra apsauginės dangos, kurios yra dedamos ant vairo, kad suteiktų jums gerą sukibimą vairavimo metu ir apsaugotų jį nuo drėgmės, dulkių, purvo ir įvairių pažeidimų. Tai taip pat gali būti naudinga tiems, kurie nori pagerinti savo vairo išvaizdą ir sukurti išskirtinį savo automobilio interjerą.

Automobilinių užvalkalų kaina

Visi šie užvalkalai yra skirtinguose kategorijose, jų kaina skiriasi ir priklauso nuo medžiagos, kokybės, dydžio ir gamintojo. Visos tikslios prekių bei pristatymo kainos matysite paspaudus ant prekės nuorodos arba prekes įsikėlus į pirkinių krepšelį.

Mūsų internetinėje parduotuvėje kainos svyruoja nuo 5 iki 100 eurų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas