Universalios padangos

Trumpai apie universalias padangas

Universalios, dar kitaip žinomos kaip demisezoninės ar liaudiškai tariant M+S padangos, yra sukurtos tam, kad būtų tinkamos naudoti visais metų laikais ir visais keliais, nepriklausomai nuo oro sąlygų ar kelio paviršiaus. Tai gali būti patraukli alternatyva tiems, kurie nori sutaupyti pinigų ir laiko bei nepermontuoti padangų 2 kartus per metus.

Universalių padangų privalumai

Universalios ar demisezoninės padangos yra puikus sprendimas tiems, kurie gyvena vietovėse su šiltomis žiemomis ir nereikia specializuotų žieminių padangų. Palyginus jų kainos yra prieinamos ir jos gali būti naudojamos ištisus metus. Didžiausi universalių privalumai - tai gera kaina, pritaikymas mišrioms oro sąlygoms ir galimas naudojimas visus metus.

Universalių padangų kaina

Demisezoninės padangos įpaprastai yra šiek tiek pigesnės nei tikros žiemines padangos. Tai yra dėl to, nes jos yra orientuotos į mišrias oro sąlygas ir nėra taip koncentruojamasi šaltoms žiemoms ir kelio dangai su ledu kaip tai daroma su žieminėmis padangomis. Mūsų internetinėje parduotuvėje, universalių padangų kainos intervalas siekia 30-200 Eur.

Kodėl verta rinktis universalias padangas?

Universalios padangos yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie neplanuoja važiuoti į keliones, kuriose gali laukti itin žiemiškos oro sąlygos. Jos yra labai patvarios, todėl gali būti naudojamos visais metų laikais, o tai reiškia, kad nereikia kiekvieną sezoną keisti padangų. Be to, jos yra pigesnės nei specialios žieminės padangos, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti pinigų.

Populiariausi universalių padangų gamintojai

Elektroninėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT rasite tokių garsių gamintojų padangų kaip Barum, Bridgestone, Continental, Dunlop, Firestone, Gislaved, Goodyear, Hankook, Michelin, Nankang, Nexen, Pirelli, Sava, Yokohama ir aibę kitų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas