Polimeriniai EVA kilimėliai

Polimerinių EVA automobilių kilimėliai - kas tai?

Polimeriniai EVA automobilių kilimėliai tampa vis populiaresni dėl daugybės privalumų. Jie yra labai patvarūs ir atsparūs nusidėvėjimui, o tai reiškia, kad jie gali tarnauti ilgą laiką be pažeidimo požymių. Be to, jie yra atsparūs vandeniui ir lengvai valomi, todėl puikiai tinka apsaugoti jūsų automobilio vidų nuo purvo, skysčių ir dėmių.

Polimerinių EVA automobilinių kilimėlių kaina

EVA kilimėlių kaina ženkliai nesiskiria ir visiems automobilių modeliams yra panaši, brangiausia gamyboje yra pati medžiaga. Palyginus su kitomis automobilinių salono kilimėlių rūšimis, EVA kilimėliai yra brangesni. Tačiau tai tikrai dėmesio verti kilimėliai ir didesnė investicija atsiperka. Mūsų internetinėje parduotuvėje EVA kilimėliai kainuoja nuo 50 iki 60 eurų.

Polimerinių EVA automobilių kilimėlių privalumai

Polimeriniai EVA automobilių kilimėliai yra puikus pasirinkimas norintiems įsigyti išskirtinius salono kilimėlius savo automobiliui. EVA kilimėlius galima naudoti visus metus, tiek vasarą, tiek žiemą. Jie yra atparūs šalčiams ir karščiams, labai patvarūs nusidevėjimui. Jie, taip pat kaip ir guminiai ar tekstiliniai salono kilimėliai, puikiai apsaugo originalias salono grindis nuo visokių nešvarumų ar drėgmės. EVA kilimėliai sukurs unikalų estetinį vaizdą automobilio interjere, galimi įvairūs medžiagos ir apsiuvimo spalvos pasirinkimai.

Kodėl verta rinktis polimerinius EVA automobilių kilimėlius?

Polimeriniai EVA kilimėliai yra puikus pasirinkimas ieškantiems kokybiškų, patvarių ir lengvai prižiūrimų automobilinių kilimėlių. Jie užtikrina gerą apsaugą nuo skysčių išsiliejimo, purvo, dėmių ir originalių grindų nusidėvėjimo. Be to, polimeriniai EVA automobilių kilimėliai gali būti įvairių spalvų kombinacijų ir taip dar labiau atitiks jūsų automobilio interjerą ir asmeninius pageidavimus. Jeigu automobilio modelyje numatyta, kilimėliai turi originalius fiksatorius tvirtinimui prie grindų, taip jie neslidinėja ir lieka savo vietoje.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas