Modeliniai medžiaginiai kilimėliai

Modeliniai medžiaginiai kilimėliai - kas tai?

Tai konkrečiam automobilio modeliui sukurti modeliniai medžiaginiai ar tekstiliniai salono kilimėliai, kurie idealiai pritaikyti prie grindų formos. Jie būna pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip speciali tekstilė, veliūras ar kirptas pluoštas ir t.t. Užsakant galimi įvairūs dangos, apsiuvimo spalvos ir kiti pasirinkimai. Šie kilimėliai padeda apsaugoti originalias automobilio kilimines grindis nuo purvo, drėgmės ir kitų nešvarumų. Ilgainiui išlaikoma automobilio vertė ir išvaizda.

Modelinių medžiaginių kilimėlių kaina

Modelinių medžiaginių kilimėlių kaina gali skirtis priklausomai nuo jų dydžio, medžiagos ir kokybės. Dauguma modelinių medžiaginių kilimėlių yra pigesni nei modeliniai guminiai kilimėliai ar polimeriniai EVA kilimėliai. Tai yra puiki alternatyva tiems, kurie nori pasirūpinti savo automobilio grindimis ir atitinkamai saugiai prižiūrėti salono būklę, tačiau nenori investuoti per daug pinigų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje šios rūšies kilimėlių kaina svyruoja nuo 15 iki 40 eurų. Tačiau reikia paminėti, kad kainos gali skirtis priklausomai nuo modelio ir sėdimų vietų skaičiaus, taigi rekomenduojame atidžiai patikrinti pasirinkimus ir kainą prieš priimdami galutinį sprendimą.

Modelinių medžiaginių kilimėlių privalumai

Medžiaginių kilimėlių privalumai yra keli:

  • Apsaugo originalias automobilio grindis nuo nešvarumų
  • Sukuria estetinį vaizdą automobilio interjere
  • Galima pasirinkti iš įvairios kilimėlių dangos ir apsiuvimo spalvos
  • Jeigu automobilio gamintojo numatyta, sumontuojami kilimėlių laikikliai
  • Šiltuoju metų laiku tekstiliniai kilimėliai komfortiškesni ir malonesni nei guminiai kilimėliai

Kodėl verta rinktis medžiaginius kilimėlius?

Modelinius medžiaginius kilimėlius verta rinktis, kadangi jie yra nebrangūs, patvarūs, o tinkamai prižiūrint gali buti ir ilgaamžiai. Sausuoju metų laiku jie, ko gero, geresnis pasirinkimas nei guminiai salono kilimėliai.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas