Modeliniai guminiai kilimėliai

Modeliniai guminiai kilimėliai – kas tai?

Modeliniai guminiai kilimėliai - tai automobilio grindų apsauga, pagaminta iš kokybiškos gumos, kuri būtent skirta konkrečiam automobilio modeliui. Modeliniai guminiai kilimėliai apsaugo originalias kilimines automobilio grindis nuo nešvarumų, drėgmės, purvo, sniego ir t.t. Jie taip pat lengvai valomi muiluotu vandeniu ir yra vertinami dėl savo ilgaamžiškumo, funkcionalumo ir praktiškumo.

Modelinių guminių kilimėlių privalumai

Guminių kilimėlių privalumai yra įvairūs:

  • Apsaugo automobilio originalias grindis nuo drėgmės ir purvo
  • Yra patvarūs ir ilgaamžiai
  • Kilimėlius labai lengva prižiūrėti

Modelinių guminių kilimėlių kaina

Kaina priklauso nuo automobilio modelio ir sėdimų vietų skaičiaus. Modeliniai guminiai kilimėliai yra šiek tiek brangesni nei universalūs kilimėliai ar medžiaginiai kilimėliai, tačiau dėl jų aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo, ko gero, verta sumokėti daugiau, ypač jei tenka dažnai važinėti ar turite transporto priemonę skirta darbui.

Mūsų internetinėje parduotuvėje modelinių guminių kilimėlių kaina svyruoja nuo 15 iki 60 Eur.

Kodėl verta rinktis modelinius guminius kilimėlius?

Modeliniai guminiai kilimėliai yra ilgaamžiški, atsparūs drėgmei, nešvarumams ir purvui. Smagu yra tai, kad guminiai kilimėliai itin lengvai nusiplauna. Jei naudojatės savarankiška auto plovykla, prie to paties galite nusiplauti ir juos. Rinkoje tai kone populiariausia automobilinių kilimėlių rūšis. Šie kilimėliai yra patikima apsaugos priemonė, kuri padeda išlaikyti automobilio interjerą švarų ir tvarkingą.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas