LED lemputės

Trumpai apie automobilio šviesas

Tebūnie šviesa! Daug kas net nesusimąsto kiek lempučių yra automobilio komplektacijoje tiek viduje, tiek išorėje. Eksploatuojant transporto priemonę reikalinga pastovi apšvietimo komponentų priežiūra ir esant gedimui – skubus nebeveikiančių lempučių pakeitimas. Vėliausiai techninėje automobilio apžiūroje neveikiančios lemputės bus užfiksuotos kaip gedimas, nes jeigu lemputė yra - ji turi veikti. Nemažai vairuotojų pasirūpina lemputėmis iš anksto ir su savimi vežiojasi atsargines, tuomet perdegus lemputei kelionėje galima greitai pakeisti ją ir saugiai tęsti kelionę. Automobilio apšvietimas yra ne tik viena svarbiausių funkcijų, bet ir saugumo bei matomumo užtikrinimas, taip pat ir stiliaus atributas, ypač kas liečia Xenon bei LED lemputes. Automobilio apšvietimas užtikrina gerą matomumą dieną ir naktį, taipogi visomis oro sąlygomis. Be to užtikrina, kad patys būtumėt matomi kitiems. Tai vienas svarbiausių faktorių visiems eismo dalyviams, todėl vairuotojai turėtų pasirūpinti, kad apšvietimas veiktų nepriekaištingai. Tam, kad galėtumėte važiuoti saugiai pagal visas KET taisykles, išorės automobilio apšvietimas turi turėti tvarkingas automobilines lemputes kiekvienoje apšvietimo sistemoje. Išorinį automobilio apšvietimą sudaro: dienos šviesos (DRL - angliškai: daytime running lights), gabaritų, artimos ir tolimos žibintų šviesos, posūkio, rūko, stabdymo žibintai ir registracijos numerio apšvietimo lemputės. Paparastai lempučių pakeitimą galima atlikti lengvai ir greitai pačiam be specialių papildomų įrankių. Tačiau kai kuriuose automobilių modeliuose gana sudėtinga pakeisti priekinių žibintų lemputes dėl vietos trūkumo, todėl tenka išmontuoti visą žibintą. Ypač keičiant priekinio žibinto apšvietimo lemputes, reikia stengtis nepriliesti lemputės stiklo, o laikyti tik už cokolio.

Dienos šviesos žibintai (DRL)

Lietuvoje su įjungtomis trumposiomis šviesomis ar dienos šviesos žibintais privaloma važinėti ištisus metus, tiek tamsiu, tiek šviesiu paros metu. Senesnių metų automobiliuose, kurių komplektacijoje nėra dienos šviesos žibintų, įjungus artimas šviesas, kartu įsijungia ir visas mašinos apšvietimas - galiniai žibintai ir visas vidaus apšvietimas. Taip bereikalingai dega visos lemputės ir trumpėja jų eksploatacijos laikas. Norėdami to išvengti, daugelis vairuotojų nusprendžia sumontuoti dienos šviesos žibintus, kurie dažniausiai automatiškai įsijungia užkūrus variklį. Taip ne tik taupysite visą savo transporto priemonėje esantį apšvietimą bei lemputes, bet ir nebepamiršite įsijungti trumpųjų šviesų, bei su LED dienos šviesos žibintais (DRL) patobulinsite ir atnaujinsite savo automobilio išvaizdą.

Automobilio apšvietimo prekės internetu

Jeigu ieškote halogeninių lempučių, Xenon lempučių, LED apšvietimo, dienos šviesos žibintų ar numerių apšvietimo, esate teisingoje internetinėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT, čia rasite didelį patikimiausių lempučių gamintojų produkcijos pasirinkimą. Greitai, saugiai ir už geriausią kainą internetu nusipirksite jums reikalingą auto apšvietimo prekę, o jei nerasite sau tinkamos prekės ar turite papildomų klausimų - mes visuomet pasiruošę jums patarti.

Automobilio apšvietimo prekės internetu parduotuvėje AUTOROLIS.LT - lengva ir patogu įsigyti. Užsisakykite vieno mygtuko paspaudimu neišėję iš namų ir užsakymą pristatysime greitai bei saugiai jūsų nurodytu adresu. Elektroninėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT rasite automobilio lempučių įvairioms automobilių markėms, tokioms kaip Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo ir kt.

Užsisakykite savo automobiliui tinkamas kokybiškas apšvietimo prekes internetinėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT pigiau!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas