Langų plovimo skysčiai

Langų plovimo skystis – kas tai ir kam jis reikalingas?

Langų plovimo skystis - tai specialus skystis, skirtas plauti automobilio langus, žibintus ir kitus stiklinius paviršius. Tai yra svarbus saugaus vairavimo komponentas, kadangi nuo kokybiško langų skysčio priklauso ir geras kelio matomumas. Pakankamas langų apiplovimo skysčio lygis turi būti nuolat prižiūrimas, siekiant užtikrinti saugumą ir gerą matomumą.

Kokia yra langų skysčių kaina?

Langų plovimo skysčių kainos gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, produkto kokybės, kiekio ir užšalimo temperatūros. Dažniausiai jis parduodamas plastikiniuose buteliuose, kurių talpa gali būti nuo 1 iki 5 litrų. Langų apiplovimo skysčių kainos, priklausomai nuo jo savybių, vidutiniškai gali svyruoti nuo 2 iki 8 eurų už vieną butelį.

Kokios yra langų plovimo skysčių rūšys?

Langų plovimo skysčiai gali skirtis savo sudėtimi ir paskirtimi. Pagrinde galima išskirti dvi rūšis - tai vasarinis ir žieminis langų apiplovimo skystis. Jų skirtumas yra toks, jog žieminis langų skystis, esant žemai temperatūrai neužsala, ko negalima pasakyti apie vasarinį skystį. Populiariausio žiemai skirto langų skysčio užšalimo temperatūros gali būti nuo -5 iki -30 laipsnių Celsijaus ribose.

Kodėl reikia naudoti langų plovimo skysčius?

Langų plovimo skysčių naudojimas yra labai svarbus norint saugumo ir komforto keliaujant automobiliu. Ar taisyklingai veikia langų apipurškimas, tikrinama netgi Lietuvos automobilių techninės apžiūros stotyse. Tinkamai nuvalyti langai ir veidrodėliai užtikrina geresnį matomumą bei sumažina avarijų riziką.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas