Langų deflektoriai

Kas yra langų vėjo deflektoriai?

Langų deflektoriai tai automobilio aksesuaras, kuris yra montuojamas ant automobilių langų ir skirtas sumažinti oro srautą, kuris patenka į transporto priemonės saloną per atvirą langą. Jie gali sumažinti triukšmą, vėjo pūtimą, dulkių ir lietaus patekimą į vidų. "Team Heko" gaminami vėjo deflektoriai yra pagaminti iš specialaus organinio stiklo ir pasižymi patvarumu bei ilgaamžiškumu. Be naudingos funkcijos atlikimo, deflektoriai traktuojami kaip aksesuaras ir suteikia automobiliui išskirtinę išvaizdą.

Langų deflektorių montavimas

Mūsų parduodami langų deflektoriai yra paprastai ir lengvai montuojami, prisitvirtina specialiais laikikliai į durų lango guminę tarpinę viršuje. Deflektoriai taip pat gali būti gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant plastiką, organinį stiklą arba PVC. Prieš montuojant šį priedą, labai rekomenduojame pasižiūrėti mūsų patalpintą video instrukciją, kurią rasite aprašymo apačioje, atsidarę bet kurio automobilio modelio vėjo deflektorių prekę.

Langų deflektorių kaina

Kaina priklauso nuo medžiagos iš kurios gaminama, kokybės ir automobilio modelio. Musų internetinėje parduotuvėje kainos intervalas yra nuo 30 iki 90 eurų.

Kiti langų vėjo deflektorių privalumai

Naudodami langų deflektorius, galite sutaupyti kuro, nes jie sumažina oro pasipriešinimą važiuojant didesniu greičiu. Tai gali būti geras sprendimas, ypač ilgesnėse kelionėse. Be to, langų deflektoriai gali padidinti vairavimo komfortą, sumažinti triukšmą ir skersvėjį vairuotojui bei keleiviams. Tai puiki apsauga prasidėjus lietui, kai automobilio langai palikti praverti salono vėdinimui.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas