Automobiliniai kilimėliai

Trumpai apie automobilinius kilimėlius

Kilimėliai automobilyje – itin svarbus priedas tinkamai automobilio eksploatacijai ir priežiūrai. Jie ne tik suteikia automobilio interjerui jaukumo ir patogumo, bet ir apsaugo originalų kėbulą nuo purvo ir drėgmės. Taip pat tai puiki apsauga nuo greito grindų dėvėjimosi bei sugadinimo. Pas mus rasite gausų asortimentą automobilio salono kilimėlių, kurie skirstomi į guminius ir medžiaginius (tekstilinius), taip pat čia rasite savo mašinai tinkamus bagažinės kilimėlius.

Visuomet pigiausias variantas - universalūs kilimėliai, kurie pagaminti taip, kad tiktų daugeliui automobilių modelių. Be to daugumai universalių guminių kilimelių yra numatyta galimybė apkirpti kraštus tam, kad dar geriau tiktų jūsų automobilio modeliui. Tačiau populiariausi, be abejo, yra modeliniai automobiliniai kilimėliai, kurie yra sukurti ir pritaikyti būtent jūsų automobilio modeliui, todėl idealiai tinka bei atrodo gražiausiai.

Guminiai salono kilimėliai

Guminiai salono kilimėliai automobiliams ypač rekomenduojami drėgnuoju metų laiku – žiemą, bei darganotą rudenį. Prižiūrėti švarą automobilyje daug lengviau naudojant guminius kilimėlius. Būtent guminiai kilimėliai apsaugo originalias kilimines automobilio grindis nuo purvo, vandens, sniego ir kitų su batais įnešamų nešvarumų. Be to, jie vertinami dėl lengvos priežiūros, nes paprastai nuplaunami muiluotu vandeniu. Mūsų parduodami modeliniai guminiai autokilimėliai sukurti ir pritaikyti specialiai jūsų automobilio modeliui, jie idealiai atitiks grindų formą. Pagaminti iš kokybiškos ir aukštos klasės gumos, puikiai atlieka savo funkciją ir žemoje temperatūroje. Dažnai būna su paaukštintais kraštais (borteliais) ir įvairiais grioveliais, kurie neleidžia purvui ar skysčiams, kaip ištirpusiam sniegui, patekti ant salono grindų, bet sulaiko viską ant kilimėlio. Tai svarbu saugant salono dugną nuo drėgmės ir purvo poveikio, nes neprižiūrimos grindys - viena dažniausių nemalanaus kvapo automobilyje priežasčių, o guminiai kilimėliai padeda spręsti šią problemą. Taip pat per automobilio kiliminę dangą prasiskverbusi drėgmė gali pasiekti kėbulą ir sukelti koroziją. Kai kurie guminiai automobilio kilimėliai turi specialias fiksavimo vietas arba specialų neslystantį dugną, kuris užtikrina kilimėlių pritvirtinimą tinkamoje vietoje ir neleidžia jiems pasislinkti.

Medžiaginiai salono kilimėliai

Medžiaginiai salono kilimėliai automobiliams, arba tekstiliniai kilimėliai - puikus pasirinkimas vasarą. Sausuoju metų laiku padės jums palaikyti švarą automobilyje. Medžiaginiai kilimėliai taip neapsaugo automobilio salono grindų kaip guminiai, bet jie suteikia daugiau jaukumo ir dažnai atrodo gražiau. Jų yra įvairių spalvų, raštų, medžiagos tipų, bei skirtingų pasiuvimų, todėl rinkdamiesi medžiaginius kilimėlius, turite galimybę išskirtinai papuošti savo automobilio interjerą. Mūsų parduotuvėje esantys modeliniai medžiaginiai kilimėliai pagaminti būtent jūsų mašinos modeliui ir be abejo tiks idealiai bei atrodys originaliai. Pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų, labai patvarūs ir lengvai prižiūrimi, užtenka kartais išpurtyti bei nusiurbti. Daugelis vairuotojų turi du kilimėlių komplektus, rudenį medžiaginius pakeičia į guminius, o pavasarį atėjus gražesniems orams vėl įsideda medžiaginius kilimėlius.

Bagažinės kilimėliai

Bagažinės kilimėliai – svarbus mašinos priedas, kuris padeda apsaugoti originalius automobilio bagažinės apmušalus nuo drėgmės, purvo, subraižymų bei nutrynimo. Ko gero daug kam tenka vežti įvairius daiktus savo bagažinėje ir ne visuomet jie būna švarūs, ar tai būtų reikmenys sodui, statybinės medžiagos ar žvejybos įrankiai - tai dažnai purvini, drėgni ar sunkūs daiktai. Palaikyti švarą bei tvarką ganėtinai sudėtinga, o išvalyti bagažinę kartais būna didelė problema, nes medžiaginiai bagažinės paviršiai sunkokai valosi ir dažnai lieka dėmės, kurių vėliau neįmanoma pašalinti. Apsaugoti automobilio bagažinę jums padės mūsų siūlomi kokybiški modeliniai bagažinės kilimėliai, kuriuos tiesiog padėję bagažinėje ilgam išlaikysite tvarkingą originalią bagažinės išvaizdą ir automobilio vertę. Be to nepriekaištingai švari bagažinė būtina bendram tvarkingo automobilio vaizdui, nes tai byloja apie gerą bei teisingą priežiūrą. Modeliniai guminiai bagažinės kilimėliai pagaminti specialiai pagal jūsų mašinos modelio bagažinės formą ir išmatavimus, todėl idealiai atitiks jos formą bei nepaliks neuždengtų vietų. Guminiai bagažinės kilimėliai pagaminti iš aukštos klasės medžiagų ir yra atsparūs purvui, drėgmei ir net kai kuriems chemikalams, todėl važiuodami galėsite nepergyventi, kad kas nors išsilies ar apsivers. Jei ir atsitiktų kažkas panašaus, bėdų nebus, nes bagažinės kilimėlis lengvai plaunasi su muilu ir vandeniu. Daugelis bagažinės kilimėlių turi paaukštintus kraštus (bortelius), kurie neleis išbėgti skysčiams ir patekti purvui ant bagažinės originalios dangos.

Automobiliniai kilimėliai internetu

Jūsų automobiliui tinkami guminiai ar medžiaginiai salono bei bagažinės kilimėliai parduotuvėje AUTOROLIS.LT užsakomi itin paprastai - naudokitės mūsų specialiu automobilių filtru, kuris leis greitai ir lengvai susiaurinti paiešką ir parodys visus parduotuvėje esančius, jūsų mašinos modeliui tinkamus kilimėlius. Tiesiog įveskite į filtrą savo automobilio markę, modelį ir metus bei spauskite ieškoti, o jei nerasite sau tinkamos prekės ar iškyla papildomų klausimų - mes visuomet pasiruošę jums patarti.

Autokilimėliai internetu parduotuvėje AUTOROLIS.LT - lengva ir patogu įsigyti. Užsisakykite vieno mygtuko paspaudimu neišėję iš namų ir užsakymą pristatysime greitai bei saugiai jūsų nurodytu adresu. Elektroninėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT rasite modelinių automobilinių kilimėlių įvairioms automobilių markėms, tokioms kaip Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo ir kt.

Užsisakykite savo automobiliui tinkamus kokybiškus kilimėlius internetinėje parduotuvėje AUTOROLIS.LT pigiau!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas